A
A
A

ДПСУ: ООН передала для Донбасу 139 тонн гуманітарної допомоги (ФОТО)

Ситуація на контрольних пунктах в’їзду-виїзду залишається контрольованою.  Сьогодні на пунктах пропуску Майорське, Мар’їнка, Новотроїцьке та Гнутове є незначна  черга на в’їзд та виїзд.

Сьогодні через  КПВВ Новотроїцьке до тимчасово окупованої території наші прикордонники пропустили  16 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від ООН. Загалом це майже 139 т вантажу.

Правоохоронці посилюють заходи безпеки щодо осіб, яки перетинають  лінію зіткнення. Минулої доби військовослужбовці Лисичанського, Донецького та Краматорського прикордонних загонів спільно зі співробітниками фіскальної служби затримали  осіб, які порушували правила переміщення через  лінію зіткнення заборонених товарів на загальну суму понад  200 000 грн. Товари вилучено, працівники ДФС приймають правове рішення.

На КПВВ Мар’їнка громадяни України намагалися заплатити хабар за перетин лінії без перевірки – порушників передано до Національної поліції.

ДПСУ просить громадян урахувати, що з 1 грудня КПВВ переходять на зимовий режим, тому будуть працювати з  8.00 до 17.00.

За матеріалами прес-служби ДПСУ