A
A
A

В бюджеті на 2019 рік закладено цифри розвитку для органів МВС, - Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ зазначив, що задоволений  фінансуванням, передбаченим для органів Міністерства внутрішніх справ.

В бюджеті на 2019 рік закладено цифри розвитку для органів МВС, починаючи від системи авіаційної закінчуючи розвитком проекту інженерно-технічного облаштування кордону. Про це Арсен Аваков заявив журналістам сьогодні, 24 листопада, під час візиту в Харківську область.  

"Там закладено цифри розвитку, які дають нам змогу утримати ситуацію з точки зору безпеки і розвинути всі процеси, про які ми говоримо, починаючи від системи авіаційної безпеки на основі вертолітної ситуації, закінчуючи розвитком проекту інженерно-технічного облаштування кордону. Порівняно з бюджетом цього року є позитивні зміни в тому, що ми даємо гідну заробітну плату Нацгвардіїї, поліції, Збройним силам і прикордонникам. Приблизне середнє збільшення становитиме 22-25%", – сказав Арсен Аваков.

Очільник МВС зазначив, що задоволений фінансуванням, передбаченим для органів Міністерства внутрішніх справ.

Як повідомлялося раніше, в бюджеті закладено поетапний розвиток програми з інженерно-технічного облаштування кордону. Завершуючи роботи в Харківській області, вони будуть продовжуватися в Сумській та Луганській областях, де вже виконано 20% робіт. Також за словами Арсена Авакова на україно-російському кордоні виконано майже 47% робіт з інженерно-технічного облаштування.

 

 

Департамент комунікації МВС України