A
A
A

Арсен Аваков презентував поліцейським Харківщини мотиваційну програму соціального забезпечення (ФОТО)

З 1 січня 2019 року зарплата поліцейських буде збільшена на 30%, також вони зможуть отримувати компенсацію за піднайом житла.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні, 24 листопада,провів зустріч з поліцейськими Харківської області та презентував їм велику мотиваційну програму.  

«Вже з 1 січня 2019 року заробітна плата поліцейських буде збільшена на 30%. Кабмін вже прийняв постанову і кожен поліцейський, який платить за оренду житла, при умові належного оформлення договору оренди, буде отримувати компенсацію. Але цього не достатньо і ми прийняли рішення, що треба зайнятися основними питаннями побуту. Нам вдалося реалізувати програму іпотеки. Кабінет Міністрів проголосував за цю програму і вона внесена в бюджет на 2019 рік. Введення системи отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу МВС за вислугу років – ключовий компонент нашої мотиваційної програми», - сказав Арсен Аваков.

«Ми пропонуємо два роки прослужити, оформити договір за іпотечною програмою і отримати житло одразу. Відсотки платить держава в особі МВС та Нацполіції. Але одна умова – ви служите чесно. Якщо поліцейський вчинив недоброчесний вчинок, порушив закон, він звільняється зі служби та залишається сам на сам з кредитом та відсотками по ньому», - зазначив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Як раніше підкреслював Арсен Аваков програма забезпечення житлом поліцейських та рятувальників стала можливою завдяки високому рівню довіри суспільства до них.

Кабінет міністрів схвалив забезпечення працівників системи МВС житлом у лізинг 14 листопада 2018 року. Державний бюджет на 2019 рік було прийнято 23 листопада.

Департамент комунікації МВС України