A
A
A

У Варшаві відбулась фінальна Конференція чотирьохрічного проекту із нарощення потенціалу інтегрованого управління кордонами

Проект реалізовувався агенцією FRONTEX у взаємодії із Всесвітньою митною організацією, Міжнародною організацією із міграції та Міжнародним центром розвитком міграційної політики.

У Варшаві, у головному офісі Європейської агенції прикордонної та берегової охорони, відбулась фінальна Конференція чотирьохрічного проекту із нарощення потенціалу інтегрованого управління кордонами в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство».

Зазначений проект був направлений на посилення прикордонної безпеки в регіоні шляхом покращення міжвідомчої взаємодії, двостороннього та міжнародного співробітництва серед країн Східного партнерства (Республіка Азербайджан, Республіка Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна).

Проект реалізовувався агенцією FRONTEX у взаємодії із Всесвітньою митною організацією, Міжнародною організацією із міграції та Міжнародним центром розвитком міграційної політики.

Протягом 2014 - 2018 років у рамках проекту представники Держприкордонслужби взяли участь у понад 40 заходах,  таких як семінари, тренінги, координаційні зустрічі. Основними напрямками роботи стали інтегроване управління кордонами, боротьба з торгівлею людьми, виявлення підроблених документів, аналіз ризиків, основоположні права, боротьба з корупцією та міжвідомче співробітництво.

Для прикордонного відомства України було також розроблено та надруковано низку друкованої продукції – інформаційні буклети та щоквартальні журнали, посібники і керівні вказівки з Загальної Інтегрованої Моделі Оцінки Ризиків (CIRAM), підручники з протидії контрабанді людьми в аеропортах (Вега-діти та Вега-протидія контрабанді) тощо.

За підсумками проекту досягнуто єдиного бачення щодо доцільності подальшого розвитку Інтегрованого управління кордонами в кранах Східного партнерства та обговорено можливі форми подальшої підтримки Європейського Союзу у цьому напрямі.

Прес-служба ДПСУ