A
A
A

Сергій Яровий: Усі органи МВС мають діяти спільно, щоб не допустити порушень під час виборчого процесу (ФОТО, ВІДЕО)

МВС буде забезпечувати організацію публічного порядку під час масових заходів в ході виборчого процесу

Усі органи МВС будуть діяти спільно, відповідно до виробленого алгоритму дій, під час підготовки та проведення чергових виборів президента, які мають відбутися 31 березня 2019 року. Про це сьогодні,22 листопада, під час наради заявив перший заступник міністра Сергій Яровий.

«Високий політичний сезон, старт виборчого процесу, починається 30 грудня 2018 року.  Завдання МВС не допустити порушень та забезпечити публічний порядок під виборчого процесу», - сказав Сергій Яровий.

Перший заступник міністра також підкреслив, що всі органи МВС: Національна поліція, Національна гвардія, ДСНС та Держприкордонслужба, маю діяти спільно, в рамках виробленого алгоритму, щоб не допустити порушень.

«Ще одним викликом для нас є ускладнення погодних умов та, як результат, можливі  ускладнення дорожнього руху. ДСНС спільно із Нацполіцією та обласними держадміністраціями мають не допустити надзвичайних ситуацій», - сказав Сергій Яровий.

Крім того, за словами першого заступника міністра будуть проведенні масштабні навчання з керівниками обласних підрозділів Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, ДПСУ із залучення спецпризначенців.

Під час наради заступник глави національної поліції - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич доповів про роботу поліції під час акції власників автомобілів на іноземній реєстрації.

«В більшості регіонів акції власників автомобілів на іноземній реєстрації пройшли без грубих порушень. Цього вдалось досягти завдяки належній та своєчасній підготовці керівників поліції в областях, плануванням забезпеченням правопорядку, належній комунікації з організаторами. На жаль, під час спроби активістів у Рівненській області внести свої корективи в формат заходу, постраждав правоохоронець. Однак, чітка та принципова позиція поліції повністю врівноважила гарячі голови окремих учасників», - сказав Олександр Фацевич.

За словами заступника глави нацполіції загалом відбулося 54 акції у 23 регіонах України за участю 5,8 тис. учасників (3,4 тис. автомобілів). До поліції надійшло 131 повідомлення про перекриття руху. Водночас до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 18 фактів кримінальних правопорушень.

Департамент комунікації МВС України 

Фото: Андрій Новицький