A
A
A

НГУ: французькі партнери пообіцяли підтримку у подальшій розбудові підрозділів Гвардії (ФОТО)

Під час візиту представників Посольства Французької Республіки на чолі з аташе з правоохоронних питань Жаном-Люком Ломоном у Міжнародний центр підготовки підрозділів Нацгвардії були обговорені майбутні напрямки співпраці.

«Налагодження добрих партнерських взаємовідносин із нашими європейськими колегами дозволить Міжнародному центру швидко розвинутись у сучасну, потужну структуру з підготовки сил правопорядку. Ми сподіваємось, що підтримка французьких колег допоможе нам у цьому», - зазначив заступник начальника Міжнародного центру з підготовки підрозділів громадської безпеки полковник Андрій Приходько.

Учасники обговорили проблемні питання у підготовці правоохоронного спрямування та удосконаленні навчальної матеріально-технічної бази.

Окрему увагу приділили впровадженню психологічного відновлення військовослужбовців після виконання службово-бойових завдань в екстремальних (бойових) умовах за програмою декомпресії «SAS» та впровадження сучасної системи моделювання двостороннього враження людини з вогнепальної зброї «СтресВест».

«Це вже третій наш візит до Міжнародного центру і я бачу, що ви стрімко розвиваєтесь. Ми маємо беззаперечне прагнення підтримати вас у цьому», - запевнив Жан-Люк Ломон.

За матеріалами прес-служби НГУ