A
A
A

Поліцейські України та Іспанії розвиватимуть спільні проекти для протидії кіберзлочинам (ФОТО)

Про розвиток спільних кіберпроектів та обмін досвідом у сфері протидії кіберзлочинності йшлося сьогодні, 20 листопада, під час зустрічі глави Нацполіції України Сергія Князєва з начальником Департаменту міжнародного співробітництва Міністерства внутрішніх справ Іспанії Карлосом Васкесом.

За словами Сергія Князєва, правоохоронці Іспанії виявили зацікавленість досвідом української поліції у протидії кіберзлочинам. Зокрема, йдеться про документування та збір доказової бази відносно осіб, які скоюють такі злочини. Відтак під час зустрічі сторони обговорили можливість подальшого співробітництва.

«Для нас це новий важливий напрямок співпраці з Іспанією. Думаю, ця спільна робота буде плідною та ефективною. Ми зможемо поділитися своїми напрацюваннями та познайомитися з напрацюваннями наших іспанських колег», – повідомив очільник Нацполіції.

За словами глави української поліції, найближчим часом заплановано візит керівника поліції Іспанії до України, під час якого буде розглянуто можливість підписання спільного меморандуму про співпрацю. Крім того, заплановано обмін делегаціями фахівців поліцейських структур двох держав.

Нагадаємо, раніше поліція України та Іспанії домовились про підписання меморандуму про співпрацю. Також оперативники поліції ознайомилися з досвідом роботи іспанських колег у протидії наркозлочинності.

Департамент комунікації
Національної поліції України