A
A
A

Сергій Князєв ознайомився з роботою smart-станції поліції Дубай (ФОТО, ВІДЕО)

Голова Національної поліції Сергій Князєв, в рамках робочого візиту до ОАЕ, ознайомився з роботою smart-станції поліції Дубай.

«Ця smart-станція дає можливість не тільки звернутися громадянину до поліції, а найголовніше – миттєво надавати сервісні послуги. Для України це цікавий досвід, адже схожу систему ми зараз впроваджуємо і у нашій країні», - сказав Сергій Князєв.

Smart-станція поліції Дубай – це повністю автоматизований сервісний центр, який в онлайн режимі надає 27 послуг поліцейського сервісу, від сплати штрафів за порушення ПДР до різноманітних довідок, консультацій з юридичних питань, що належать до компетенції поліції. Також тут можна повідомити про правопорушення чи злочин – сигнал автоматично буде передано до центрального операційного пульту, зареєстрований та на місце пригоди буде відправлено патрульну поліцію.

Нагадаємо, українська делегація на чолі із міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим бере участь у 87-й сесії Генеральної асамблеї міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол, яка проходить у Дубай, ОАЕ.

Департамент комунікації МВС України