A
A
A

Володимир Гройсман про пожежу біля порту «Южний»: Арсен Аваков та підпорядковані йому рятувальники діяли дуже професійно (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подякував міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, голові ДСНС Миколі Чечоткіну та рятувальниками, які безпосередньо брали участь в гасінні пожежі біля порту «Южний», за оперативну і професійну реакцію та ліквідацію пожежі. Про це він сказав сьогодні, 7 листопада, під час засідання Уряду.

«Дізнавшись про пожежу біля порту «Южний» був готовий відбувати на місце, але коли міністр внутрішніх справ віддав відповідні накази і підрозділи ДСНС почали працювати, пожежу було ліквідовано за години. Все зробили дуже професійно. Треба подякувати міністру і голові ДСНС, але перш за все рятівникам, що безпосередньо займалися гасінням пожежі».

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що пожежа біля порту «Южний» могла б мати страшні наслідки, але завдяки роботі МВС пожежу було оперативно ліквідовано.

«Пожежа біля порту «Южний», яка могла б мати страшні техногенні наслідки,була швидко ліквідована. Я хотів би подякувати міністру внутрішніх справ Арсену Авакову за оперативну реакцію і за злагоджену роботу служб його підпорядкування. Були задіяні десятки одиниць техніки, пожежу ліквідовано. Ніяких загроз ні людям, ні місту немає», - сказав Володимир Омелян.

«Але ця ситуація ставить нас перед фактом, що ми мусимо провести додаткову перевірку всіх інфраструктурних об’єктів щодо їхньої пожежної безпеки. Я сподіваюсь на координацію з МВС та Міністерством екології», - додав Володимир Омелян.

Нагадаємо, 06 листопада о 19:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння поблизу с. Нові Біляри на території заводу ТОВ «Дельта Вільмар». О 19:54 на місце виклику прибули перші пожежно-рятувальні підрозділи та встановили, що горить рослинне масло та горюча тара в цеху по виробництву маргарину.  Адміністрацією заводу здійснена евакуація персоналу заводу. Організований штаб пожежогасіння.

Станом на 7:00 7 листопада пожежу ліквідовано на загальній площі 1500 м.кв.  Жертв та постраждалих немає.

Від  ДСНС  було залучено 24 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 134 чоловіка особового складу.

Завод «Дельта Вільмар» розташований  між Одеським припортовим заводом, що виробляє аміак і карбамід та портом  «Южний».

Департамент комунікації МВС