A
A
A

Анонс: В Одесі відбудеться 19-та зустріч керівників прикордонних та берегових охорон прибережних країн Чорноморського регіону

7 листопада розпочнеться Форум Чорноморського прикордонного співробітництва. Він присвячений питанням взаємодії відомств прикордонної та берегової охорони прибережних країн.

19-та зустріч керівників прикордонних та берегових охорон прибережних країн Чорноморського регіону проходитиме в Одесі, де Україна прийме головування Форумом від Румунії на наступний рік.

Під час заходу учасники обговорюватимуть стан співпраці, а також сучасні та прогнозовані виклики і загрози безпеці в Чорноморському регіоні. Важливими питаннями стануть консолідація зусиль у протидії міжнародному тероризму, контрабанді наркотиків, зброї, радіоактивних речовин, нелегальній міграції на шляхах морського сполучення і незаконному видобутку природних ресурсів.

Учасники заходу: Представники України, Турецької Республіки, Румунії, Грузії і Республіки Болгарія.

Одна із сторін Форуму, зокрема Російська Федерація, через не дотримання своїх зобов’язань і порушень норм міжнародного права на зустріч не залучалася.

Початок заходу: 9.00.

Місце проведення заходу: м. Одеса, Пушкінська, 15, конференц-зала готелю «Бристоль».

Акредитація обов’язкова і проводиться до 17.00 6 листопада прес-службою Південного регіонального управління Держприкордонслужби за телефонами: (048) 779-53-77, 779-54-24.

Прес-служба ДПСУ