A
A
A

Поліція виконала всі необхідні слідчі дії у справі Катерини Гандзюк та передала кримінальне провадження до СБУ

Поліція виконала всі необхідні слідчі дії у рамках своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України, яке було прийнято сьогодні, 5 листопада передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України.

В межах повноважень Національна поліція України допитала як свідків 367 осіб, призначила 21 судову експертизу, провела 9 обшуків, 4 слідчих експерименти, 26 оглядів, 100 негласних слідчих дій відносно 31 особи. Закінчилось слідство щодо 5-ти обвинувачених - це виконавці та організатори злочину. Усі матеріали для об'єктивного розслідування передані, за рішенням ГПУ, до Головного слідчого управління Служби безпеки України, яка займається розслідуванням щодо встановлення замовників злочину.

Це дасть можливість слідчим СБУ об’єднати провадження і вести досудове розслідування з моменту планування до фактичного закінчення.

Нагадаємо, розслідування щодо встановлення замовників, за ініціативи Генеральної прокуратури, проводить Служба безпеки України.

Катерина Гандзюк померла в опіковому відділенні лікарні Києва 4 листопада. «Остаточний висновок щодо причин смерті матимемо після проведення судово-медичної експертизи. Утім очевидно: смерть Катерини - це наслідок зухвалого нападу, який стався на неї 31 липня цього року в Херсоні», - сказав голова  Нацполіції Сергій Князєв.

 

 

Департамент комунікації МВС України