A
A
A

Голова Держприкордонслужби обговорив з командувачем Берегової охорони Туреччини ситуацію у Чорноморському регіоні (ФОТО)

Сьогодні, 5 листопада, голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал зустрівся з командувачем турецької берегової охорони Ахметом Кендіром.

Зустріч відбулася в рамках розвитку та активізації двосторонньої співпраці у сфері охорони морських кордонів та захисту економічних інтересів у В(М)ЕЗ, що здійснюється на підставі Міжурядової Угоди країн.

«Я дуже задоволений рівнем нашого співробітництва. Впевнений, що співпраця між нашими відомствами буде й надалі зміцнюватись», - відмітив очільник Держприкордонслужби України Петро Цигикал.

У ході роботи керівники відомств двох країн обговорять ситуацію в регіоні, оцінку ризиків і поточні операції, що проводяться в контексті боротьби з незаконною діяльністю в Чорноморському регіоні. Крім того, акцентуватиметься увага на взаємодії Морської охорони Державної прикордонної служби України та турецької берегової охорони в проведені спільних дій в акваторії Чорного моря, а також перспективах розвитку співробітництва.

Крім того, голова Держприкордонслужби ознайомив командувача турецької берегової охорони з роботою Головного центру управління службою. Відмітимо, що даний підрозділ цілодобово в режимі on-line збирає та узагальнює інформацію, що відбувається на державному кордоні.

За матеріалами прес-служби ДПСУ