A
A
A

Сергій Князєв: Правоохоронці докладають максимум зусиль, щоб замовник закінченого замаху на Катерину Гандзюк був покараний

Поліція надає СБУ всю необхідну допомогу, щоб замовник закінченого замаху на Катерину Гандзюк був покараний. Про це заявив голова Національної поліції Сергій Князєв.

«Сьогодні в опіковому відділенні лікарні Києва померла Катерина Гандзюк. Остаточний висновок щодо причин смерті матимемо після проведення судово-медичної експертизи. Утім очевидно: смерть Катерини - це наслідок зухвалого нападу, який стався на неї 31 липня цього року в Херсоні», - сказав очільник Нацполіції.

Сергій Князєв нагадав, що за фактом нападу поліція затримала п’ятьох співучасників злочину, яких було заарештовано. Серед них - безпосередній організатор і виконавець.

«Сьогодні у зв‘язку зі смертю Катерини Гандзюк слідчі вже перекваліфікували цю справу як «закінчене вбивство». Кримінальне провадження буде розслідуватися як «умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене з особливою жорстокістю, скоєне на замовлення, вчинене за попередньою змовою групою осіб». Оскільки слідство майже завершене, вся доказова база зібрана, найближчим часом матеріали кримінального провадження передамо до суду. Якщо провина затриманих буде доведена - їм загрожує до 15 років позбавлення волі або пожиттєве ув‘язнення. Тобто що стосується організатора і виконавців - свою роботу поліція виконала», - підкреслив Сергій Князєв.

За ініціативи Генеральної прокуратури, Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження і працює над встановленням замовника цього підлого нападу.

«Національна поліція України надає всю необхідну допомогу, аби замовник був названий і поніс покарання. У зв‘язку зі смертю потерпілої очікуємо, що затримані організатори нападу дадуть додаткові свідчення щодо того, чиє замовлення вони виконували», - наголосив Сергій Князєв.

Національна поліція України висловлює щирі співчуття рідним та близьким Катерини Гандзюк.

«Ми докладемо усіх зусиль, аби мотиви цього злочину були встановлені, а замовники - притягнуті до відповідальності», - наголосив Сергій Князєв.

Департамент комунікації МВС України