A
A
A

В Олександрії 12 військовослужбовців отримали ключі від квартир (ФОТО)

У четвер, 1 листопада, командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров в Олександрії вручив ордери та ключі від квартир 12 військовослужбовцям Центрального оперативно-територіального об’єднання та гвардійської авіаційної бази НГУ.

У заході також взяли участь народні депутати України, представники місцевих органів влади, військових та правоохоронних органів та ветеранських організацій. Насамперед присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих гвардійців та поклали квіти до пам’ятних стел захисникам України та воїнам-афганцям.

Під час своєї промови командувач НГУ зазначив, забезпечення житлом військовослужбовців – серед пріоритетних завдань держави.

«Сьогодні у нас свято – ми видаємо житло військовослужбовцям Національної гвардії. Турбота керівництва країни, Міністерства внутрішніх справ дає можливість нам з вами відчувати, що сьогодні віддаючись службі на благо Українського народу, держава турбується, щоб військовослужбовці мали гідні умови проживання», - сказав він.

У свою чергу народний депутат України Анатолій Кузьменко запевнив, що керівництво держави на всі рівнях робить все можливе для покращення житлового забезпечення військовослужбовців. Він також повідомив, що у наступному році держава виділяє 848 мільйонів гривень на придбання житла.

Командувач НГУ також вручив міському голові м. Олександрія Степанові Цапюку відзнаку Міністра внутрішніх справ України – іменну вогнепальну зброю.

Відвідуючи військове містечко в Олександрії, командувач також поспілкувався із особовим складом та ознайомився зі станом справ у підрозділах.

 

Прес-служба НГУ