A
A
A

«Стратегія розвитку Нацполіції до 2020 року стане «дорожньою картою» для роботи відомства», – Костянтин Бушуєв (ФОТО, ВІДЕО)

Про це сьогодні, 1 листопада, заступник Голови Нацполіції повідомив під час засідання робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку Нацполіції до 2020 року. Участь у заході взяли міжнародні партнери з Консультативної місії Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки.

Костянтин Бушуєв зазначив, що відповідно до наказу голови Нацполіції України у відомстві створено робочу групу з розроблення проекту Стратегії розвитку Нацполіції України на 2020 рік. До її складу увійшли керівники підрозділів центрального апарату Нацполіції, а також представники Відділу з правоохоронних питань Посольства США та КМЄС.

«Хотів би акцентувати увагу на тому, що цей документ стане «дорожньою картою» для роботи Нацполіції на найближчий період часу», – наголосив заступник голови Нацполіції.

Присутні обговорили зміст двох проектів стратегії, розроблених Нацполіцією України та Консультативною місією ЄС.

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький зазначив, що проект стратегії є досить потужним, оскільки включає нові елементи роботи. Відтак, стратегія потребуватиме багато зусиль для провадження її в роботі поліції.

«В Нацполіції є багато локальних стратегій, які розробляються, впроваджуються і фактично імплементуються. Але розроблення однієї загальної Стратегії, куди йде вся система – є основоположним і дуже важливим», – наголосив Олексій Білошицький.

Представник Місії ЄС Володимир Жмінько зазначив, що обидва проекти Стратегії можуть бути взяті за основу. Проте в цих документах слід доопрацювати окремі моменти.

Водночас менеджер програм Посольства США в Україні  Олег Савчин зазначив, що обидві стратегії дуже ґрунтовно підготовлені.

«Ми схвально оцінили обидва проекти. З тих моментів, що я хотів відзначити:  деякі пункти виглядають всеохоплюючими і націлені на багато років роботи. Тому я б виділив пріоритетні речі, які реалістично реалізувати, а решту, виходячи з точки зору реалістичності часу, відкладав би на п’ятирічку», – зазначив Олег Савчин.

На наступному засіданні робочої групи, яке відбудеться 19 листопада цього року, учасники визначать проект Стратегії, за яким поліція працюватиме до 2020 року.

Департамент комунікації

Національної поліції України