A
A
A

Арсен Аваков: Україна та Сінгапур співпрацюватимуть у боротьбі із фінансовим шахрайством та розвиватимуть міграційну політику (ФОТО)

Про це йшлося сьогодні, 29 жовтня, під час зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та віце-прем'єр-міністра з питань національної безпеки Сінгапуру Тео Чі Хіном.

«Відносно гібридних загроз, ми бачимо, що для вас протидіяти їм так само важливо, як боротися зі злочинами в кіберпросторі. В цьому Україна має великий досвід і ми готові ділитися інформацією. Нам, в свою чергу, цікаво, як ви відповідаєте на виклик злочинного використання криптовалют.  І нас цікавить досвід Сінгапуру у боротьбі з такими фінансовими шахрайствами», - сказав Арсен Аваков.

Він заявив, що не бачить ризиків для обох держав у спрощенні візового режиму з Сінгапуром.

«Ми могли б розвивати наші візові відносини і зробити більш спрощеним взаємне відвідування громадянами. З огляду на те, що наші країни дуже просунулися у біометричному контролі і у нас успішний безвізовий режим з усіма країнами Євросоюзу, то настав час зробити наступні кроки. Я, як міністр, який відповідає за міграційну політику в тому числі, не бачу тут ризиків для двох сторін, бачу тут тільки плюси», - сказав Арсен Аваков.

Очільник МВС зазначив, що зараз громадяни Сінгапуру отримують візу по прибуттю в Україну в аеропорту: «Для наших громадян, які бажають відвідати Сінгапур, ситуація майже така ж, без оформлення вони можуть перебувати на території Сінгапуру до трьох діб. І я думаю, що можна піти далі», - додав очільник МВС України.

Сінгапур із населенням 6 – 6,5 мільйонів громадян тільки минулого року на свої прикордонних пунктах оформив більше 200 мільйонів перетинів кордону.

Раніше, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков  провів зустріч з міністром внутрішніх справ Сінгапуру К. Шанмугамом, під час якої сторони обговорили гібридні загрози в сучасному світі і домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції.

 

Департамент комунікації МВС України