A
A
A

Арсен Аваков: Україну буде представлено у Глобальному центрі інновацій Інтерполу у Сінгапурі (ФОТО)

Про це йшлося сьогодні, 29 жовтня, під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з представниками Глобального інноваційного комплексу Інтерполу в Сінгапурі. У заході також взяв участь голова Національної поліції Сергій Князєв.

«Завдяки тому, що ми провели реформу, і майже усі прикордонні пункти у нас підключені до бази Інтерпол, звірка даних у нас стовідсоткова. Ми, можливо, це робимо пізніше за інших, але відповідно до найсучасніших технічних стандартів. Для того, аби ми були представлені у таких передових центрах, як Сінгапурський, і могли із вами взаємодіяти», ‑ сказав Арсен Аваков.

Глава Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що робота з Глобальним інноваційним комплексом Інтерполу дуже цікава для України.

«Робота України по лінії Інтерполу дає гарні результати з розкриття міжнародної злочинності. А взаємодія нашої країни з вашим центром вдвічі покращить результати. Для нас дуже важлива така співпраця. Ми домовились розпочати переговори щодо направлення українського офіцера зв’язку до цього центру задля обміну досвідом», ‑ зауважив Сергій Князєв.

«Розвиток співпраці з Інтерполом ‑ наша стратегія. Нині ми представлені трьома поліцейськими у штаб-квартирі у Ліоні, Франція. І це у рази покращує нашу безпеку. Четвертий наш представник з кіберполіції у Глобальному інноваційному комплексі Інтерполу у Сінгапурі наблизить нас до високотехнологічних стандартів безпеки», ‑ зазначив начальник Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Нацполіції Василь Неволя.

Своє чергою, помічник директора виконавчого відділення для Глобального комплексу інновацій Інтерпол Ву Чор Пінг ознайомила українську делегацію з організацією роботи командно-координаційного і кіберцентру установи.

«Діяльність центру спрямована на боротьбу із кібертероризмом та кіберзлочинністю, а також із організованою злочинністю. Ці програми відповідають потребам та запитам країн-партнерів Інтерполу. Головна наша задача – швидкий та безпечний обмін інформацією по захищеним каналам, для цього ми використовуємо спеціальну систему «Eye 24/7», яка забезпечує безпечний обмін інформацією між учасниками. У нас є 17 баз даних, які складають 81 мільйон різноманітних поліцейських документів. Щоденно проводиться близько 13 мільйонів пошуків», ‑ повідомила вона.

Департамент комунікації МВС України