A
A
A

Прикордонники в пунктах пропуску виявили злочинців, розшукуваних Інтерполом

Упродовж минулої доби в «Борисполі», на кордоні зі Словаччиною та Польщею охоронці кордону виявили двох громадян, які перебували в розшуку та одного – з "липовою" ID карткою.

У столичному аеропорту під час оформлення пасажирів, що прибули з Амстердаму, стосовно громадянина Великобританії відбулось спрацювання бази даних Інтерполу. Прикордонники встановили, що іноземця розшукували на території Об’єднаних Арабських Еміратів за скоєння шахрайства у фінансовій сфері. По даному факту правоохоронці негайно поінформували Укрбюро Інтерполу в м. Києві.

Раніше, під час оформлення пасажирів, які прибули в пункт пропуску «Бориспіль», прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» затримали громадянина Туркменістану.

Він прибув одним із рейсів на приліт в Україну, однак в ході прикордонного контролю стосовно іноземця спрацювала база даних Інтерполу. Як з’ясувалось, правопорушника розшукували правоохоронці США за вчинення крадіжки.

По даному факту також поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м. Києві. Особу передано співробітникам Нацполіції.

Ще одного зниклого правопорушника знайшли співробітники Держприкордонслужби. Цього разу прикордонники виявили жінку – нашу співвітчизницю, яка прямувала через пункт пропуску «Ужгород» сподіваючись уникнути покарання за скоєння крадіжки.

А в пункті пропуску «Шегині» під час перевірки документів подорожуючих, інспектор прикордонного відомства виявив в одного з пасажирів підроблену польську ID картку. У ході подальших заходів було встановлено, що іноземець є громадянином Туреччини.

Усіх правопорушників притягнуто до відповідальності.   

Прес-служба ДПСУ