A
A
A

Незаконне утримання іноземців на Київщині може бути додатково кваліфіковано як торгівлю людьми (ФОТО, ВІДЕО)

Інформація з цього приводу ретельно перевіряється працівниками поліції. Встановлюються всі обставини. Одного із учасників злочинної групи вже затримано в порядку статті 208 КПК України.

Іноземці, яких незаконно утримували наразі перебувають у поліції. Їм надано усю необхідну медичну та юридичну допомогу. 

За словами заступника начальника Депаратменту боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми Ігоря Малахова, поліцейські встановили, що протягом деякого часу у двоповерховому будинку у смт Глеваха (Київська обл.) незаконно утримувалися 28 громадян Соціалістичної Республіки В’єтнам. Вони змогли самостійно втекти від рабовласника, вчинивши опір.

На місці події поліція затримала 38-річного мешканця Сумщини, якого обгрунтовано підозрюють у незаконному утриманні іноземців. Його затримано в порядку статті 208 КПК України. Крім того, поліцейські встановили його спільника. Наразі проводяться заходи, щодо його затримання.

«В даній ситуації ми також вбачаємо ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України, тобто трудової експлуатації. На даний час інформація ретельно перевіряється з метою встановлення дійсності таких фактів» - зазначив Ігор Малахов.

Він також додав, що поліція спільно з Державною міграційною службою встановлює яким чином громадяни В’єтнаму потрапили на територію України, оскільки документи на право перебування в Україні в них відсутні.

Нагадаємо, на території Київщини поліція виявила 28 громадян В'єтнаму, яких зловмисники утримували проти їх волі.

 

Департамент комунікації Нацполіції