A
A
A

В НАВС запроваджено нову спеціалізацію «Антикорупційний менеджмент»

У Національній академії внутрішніх справ запроваджено спеціалізацію та підвищення кваліфікації з антикорупційного менеджменту.

З метою систематизації підготовки осіб, які будуть професійно здійснювати превентивні антикорупційні заходи, уніфікації підходів, якими мають керуватися ці особи під час реалізації державної антикорупційної політики та підвищення рівня їх професійно-освітньої підготовки, в Національній академії внутрішніх справ запроваджено спеціалізацію та підвищення кваліфікації з антикорупційного менеджменту.

Зазначене навчання доступне для осіб, які здійснюють або будуть здійснювати заходи з питань запобігання корупції як в державних органах, органах місцевого самоврядування, так і в юридичних особах, а також для осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції.

Починаючи з жовтня 2018 року в системі післядипломної освіти НАВС для осіб, які здійснюють або будуть здійснювати заходи з питань запобігання корупції в державних органах, органах місцевого самоврядування, юридичних особах публічного права, інших юридичних особах, а також для осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачів) запроваджено:

– спеціалізацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб з антикорупційного менеджменту, тривалість навчання – 24 дні (192 навчальні години). Орієнтовна вартість навчання складає – 2018,15 грн.

– підвищення кваліфікації працівників підприємств, установ, організацій з антикорупційного менеджменту , тривалість навчання – 13 днів (108 навчальних годин). Орієнтовна вартість навчання складає – 1708,15 грн.

Упродовж навчання слухачі мають можливість удосконалити знання з основних положень Державної антикорупційної політики, законодавства про запобігання корупції, менеджменту антикорупційної діяльності, корупційних правопорушень, професійної етики у протидії корупції тощо.

По завершенню освітнього процесу, за результатами контрольних заходів, видається документ державного зразка.

Департамент комунікації МВС України