A
A
A

Підтримати команду Invictus Games честь для українців в Австралії, - Ярослав Дума (ФОТО)

Етнічні українці, що проживають в Австралії більше чотирьох років допомагають ветеранам та учасникам АТО/ООС. Також зараз вони вболівають за українських воїнів, що беруть участь у змаганнях Invictus Games. Про це розповів почесний консул України в Сіднеї Ярослав Дума під час зустрічі з командою Нескорених.

«Збірна України Invictus Games, воїни, що боронять українську землю від ворога, підтримувати їх честь для нас.  Українська громада в Австралії відчуває їх біль, пишається та вболіває за ветеранів АТО,що зараз беруть участь в змаганнях. Підтримати команду та допомогти учасникам АТО та їх сім’ям - мета благодійного вечора, організованого Національним комітетом асоціацій української молоді Австралії. За останні чотири роки ця організація надала допомоги ветеранам АТО на загальну суму близько 70 тис. доларів», - розповів Ярослав Дума.

В свою чергу, капітан команди Сергій Ільницький подякував українцям в Австралії за постійну підтримку воїнів, що боронять країну від  ворога  та велику увагу до команди Нескорених.

«Раді бути присутні в такий поважній громаді. Своїм прикладом ви демонструєте, що об’єднавшись українці можуть зробити дуже багато.  Разом ми доводимо, що Україна переможе, Україна незламна і українці найкраща нація», - сказав Сергій Ільницький.

Директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко також подякував 40-тисячній австралійській діаспорі за підтримку і допомогу у найтяжчі часи російської агресії та передав кілька десятків примірників книги  "Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну".

«З цієї книги ви зможете дізнатися більше про історію створення, бойовий шлях, героїзм та самопожертву бійців, які стали частиною такого унікального явища як добровольчі підрозділи, більшість яких було сформовано у системі МВС», - розповів Артем Шевченко.

Радник міністра внутрішніх справ, колишній боєць батальйону тероборони ЗСУ «Дніпро» Євген Терехов, зазначив наскільки для воїнів АТО/ООС важлива підтримка українців по всьому світу: «Це непроста та виснажлива боротьба України. Нажаль, не кожен знає ціну захисту та спокою людей на мирних територіях. Ми вдячні вам за підтримку, саме завдяки єдності українців по всьому світу, нам вдається стримувати російську агресію. Ця книга розповідає про страшні події 2014-2015 років, коли для опору російській збройній агресії в складі МВС України була створена система добробатів».

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підкреслив, що змагання Invictus Games – краща реабілітація після поранень і каліцтв отриманих на війні.

Департамент комунікації МВС України