A
A
A

Діти загиблих на сході України правоохоронців пройшли оздоровлення в Туреччині (ФОТО)

В турецькому місті Мармарис пройшли оздоровлення 16 дітей правоохоронців, загиблих під час антитерористичної операції

Ініціатором оздоровлення дітей в Туреччині виступив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

Під час візиту в Туреччину у вересні 2018 року Арсен Аваков домовився про можливість оздоровлення у 2018 році дітей, сімей загиблих на сході правоохоронців. Організаторами  поїздки виступили МВС України, Посольство України в Туреччині, «Українська спілка культури і солідарності». 

В період з 15 по 21 жовтня 16 дітей віком від 8 до 12 років та 4 дорослих, які супроводжували групу, пройшли оздоровлення на курорті в м. Мармарис. Серед них діти загиблих співробітників Національної поліції, Національної гвардії України та органів внутрішніх справ.

Дітей зустрічали Посол України в Туреччині Андрій Сибіга, мер міста Мармаріс Алі Аджар і голова ГО «Української культури і солідарності» Олена Топчу. 

Протягом тижня діти відвідували екскурсії, майстер-класи, морські прогулянки.

За участю Генерального консула України в Стамбулі Олександра Гамана, діти загиблих правоохоронців відвідали Стамбул, де зустрілися з Патріархом Константинопольським Варфоломієм.

Його Всесвятість благословив дітей загиблих воїнів. 

Департамент комунікації МВС України