A
A
A

Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу Ічні (ФОТО)

Станом на ранок 20 жовтня, піротехнічними підрозділами ДСНС продовжується очищення прилеглої до арсеналу території.

Упродовж минулої доби відпрацьовано 6 заявок та вилучено 1283 вибухонебезпечних предмети. Всього з початку робіт відпрацьовано 276 заявок, вилучено 6936 вибухонебезпечних предмети.

Крім того, забезпечувалось проведення заходів з інформаційно-роз’яснювальної роботи серед місцевих мешканців, а саме: встановлення попереджувальних знаків з мінної небезпеки; інформування місцевого населення щодо заходів безпеки та дій у разі виявлення ВНП.

Пожежно-рятувальними підрозділами було організовано роботу по забезпеченню безперебійної заправки водою пожежних танків, здійснено 16 заправок (144 тони води), всього з початку робіт ‑ 241 заправка (2170 тон води) та наповнення пожежного водоймища (об'ємом 200 м. куб.). Для проведення робіт залучались 4 відділення пожежно-рятувальних розрахунків на автоцистернах та пожежна насосна станція.

Організовувалось чергування 4 пожежно-рятувальних розрахунків на автоцистернах для забезпечення оперативного гасіння можливих пожеж в смт Дружба та на адміністративній території арсеналу.

Пожежно-рятувальними підрозділами здійснювалось 3 залучення на гасіння пожеж настилу в лісі окремими осередками на прилеглих до арсеналу територіях.

В районі надзвичайної ситуації залучено сили і засоби загальною чисельністю 561 особа та 133 од. техніки, у тому числі від ДСНС – 258 осіб та 81 од. техніки.

Координацію залучених сил і засобів, надання допомоги населенню здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та оперативна група ДСНС України.

Забезпечено роботу «Гарячої лінії» в цілодобовому режимі за номерами (046) 2-678-274, (046) 2-676-003.

Прес-служба ДСНС України