A
A
A

«Invictus Games-2018»: Українська збірна вирушила до Сіднея

Зі столичного аеропорту «Київ» збірна України «Ігор Нескорених» вчора вночі вирушила до Сіднея для участі у міжнародних змаганнях.

Україну представлятимуть 15 учасників, серед яких одна жінка.  До цьогорічної збірної «Invictus Games» увійшли 15 військовослужбовців. Із них 7 – представники системи Міністерства внутрішніх справ.

Систему МВС на «Іграх нескорених–2018» у Сіднеї представлятимуть: Національна поліція –  Олександр Гавриленко, Юрій Дмитренко, Олександр Зозуляк; МВС України – Майя Москвич та Євген Олексенко, Національна гвардія – Богдан Оксентюк, а також Віктор Шинкарук з Державної прикордонної служби України.

Як зазначив, капітан збірної України Сергій Ільницький, загалом команда підготовлена на  найвищому рівні, моральний дух на досить високому рівні. Всі учасники налаштовані дуже серйозно і вірять у перемогу.

У спортивних змаганнях багато що буде для нашої збірної вперше. Так, українська команда дебютує в категоріях «біг на візках» та «ручний велосипед», в стрибках у довжину, метанні диску, а також візьме участь в естафеті з плавання.

Змагання в Сіднеї стануть вже другими «Invictus Games», в яких візьме участь Україна. Минулого року 15 українських ветеранів змагались на своїх перших Іграх в Торонто, де завоювали 14 медалей у шести видах спорту, 8 з яких – золоті.

У цьому році в «Invictus Games», змаганнях для поранених і травмованих під час бойових дій воїнів, візьмуть участь спортсмени з 18 країн. Змагання будуть проходити з 20 по 27 жовтня.

 

За матеріалами прес-служби ДПСУ

Фото: Юлія Бабич, Державна прикордонна служба