A
A
A

У МВС обговорили потенційні напрямки співпраці з Австралією (ФОТО)

Сьогодні, 10 жовтня, відбулася зустріч заступника міністра внутрішніх справ Тетяни Ковальчук з Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Мелісою О’Рурк.

«Австралія виступає надійним партнером МВС на шляху розбудови безпечного середовища в Україні. Мені б дуже хотілося, щоб ми масштабували наше співробітництво й на інші напрямки діяльності наших правоохоронних підрозділів», - звернулася до Посла Тетяна Ковальчук.

Вона нагадала, що Австралія допомагає у розбудові медичного реабілітаційного центру МВС «Пуща-Водиця», де учасники бойових дій з підрозділів системи внутрішніх справ можуть проходити психологічну реабілітацію.

«Кібербезпека та гібридні війна – у України є досить великий досвід у цих сферах. Австралійськім правоохоронцям може бути цікавим обмін досвідом у цій сфері. Ми також зацікавлені обміном досвіду в проведенні миротворчих операцій, забезпеченні громадської безпеки, протидії транснаціональній злочинності», - сказала заступник міністра внутрішніх справ.

Тетяна Ковальчук також наголосила, що обмін досвідом у напрямку впровадження політики рівних можливостей у системі правоохоронних органів є надзвичайно важливим та залишається одним з пріоритетних у роботі МВС.

Надзвичайний і Поважний Посол Австралії в Україні Меліса О’Рурк запевнила, що австралійська сторона зацікавлена у розбудові співробітництва з Україною.

Учасники зустрічі також обговорили змагання Invictus Games 2018, які відбудуться 20-27 жовтня в Сіднеї. Започаткував «Invictus Games» британський принц Гаррі. В 2013 році вiн відвідав Warrior Games в США та побачив, яку важливу та корисну роль спорт може відігравати у реабілітації поранених, травмованих або хворих військовослужбовців та ветеранів. Вже в 2014 році заснована Принцом Гаррі Фундація Ігор Нескорених (Invictus Games Foundation) провела перші Ігри Нескорених в Лондоні.

До цьогорічної збірної України на Invictus Games увійшло 15 військовослужбовців. Із них 7 – представники системи Міністерства внутрішніх справ.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького