A
A
A

Сергій Яровий: На складі в Чернігівській області вже працює оперативний штаб підрозділів МВС (ФОТО, ВІДЕО)

Перший заступник міністра внутрішніх справ очолить роботу оперативного штабу ДСНС, поліції та Нацгвардії.

Варто зазначити, що про пожежу поблизу селища Дружба Ічнянського району, на території складських приміщень  в/ч А1479 Збройних Сил України стало відомо близько 4 ранку.

Підрозділи ДСНС та Національної поліції відразу почали роботу по евакуації населення.

«Наразі розгорнуто оперативний штаб. Підрозділи ДСНС та Національної гвардії продовжують роботу по евакуації населення. З місця пригоди вже вивезли 10 тисяч місцевих жителів. До цієї операції залучають автотранспорт. До місця події направлено 220 чоловік особового складу і 60 одиниць техніки ДСНС, у тому числі 21 піротехнічний розрахунок загальною чисельністю 105 чоловік та 39 одиниць техніки, посилені наряди Нацполіції з Києва та Київської області кількістю 150 осіб та Нацгвардії - 100 осіб з підготовленими бронегрупами для патрулювання місця події. Інформації про потерпілих немає», - наголосив Сергій Яровий.

Наразі над місцем події закрито повітряний простір в радіусі 30 кіломентрів. Обмежено рух автомобільного транспорту. Маршрути об‘їзду та обльоту небезпечної зони організовують підрозділи Міністерства інфраструктури. 

Департамент комунікації МВС України