A
A
A

У МВС обговорили протидію наркотикам та організованій злочинності (ФОТО)

12 вересня в МВС відбулася зустріч представників аналітичних підрозділів МВС, Національної поліції та Державної прикордонної служби України з експертами проекту «ДІЯ ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності, інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі впродовж герої нового маршруту». Проект представили регіональний координатор Хосе Мануель Колодрас та начальник Департаменту розвідки Національної поліції Іспанії Франсіско Альварес Фернандес.

У ході зустрічі відбулося обговорення питання обміну кращими практиками застосування кримінального аналізу та координації аналітичної діяльності правоохоронних органів. Європейська сторона представила структуру організації та механізм координації аналітикою в Іспанії на національному та регіональному рівнях.

Представники МВС, Національної поліції та Держприкордонслужби коротко охарактеризували основні напрями діяльності структурних підрозділів, які вони представляють, завдання, які постають з урахуванням сучасних викликів і загроз.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо проведення в рамках проекту тренінгів з кримінального аналізу та опрацювання можливості реалізації пілотного проекту в цій сфері.

ДМСЄІ МВС України