A
A
A

Тетяна Ковальчук: МВС дбає про психологічну реабілітацію учасників бойових дій (ФОТО)

Про це заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук сказала сьогодні, 12 вересня, під час візиту до Медичного реабілітаційного центру МВС «Пуща-Водиця». З роботою центру також ознайомилась Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Меліса О’Рурк.

«За чотири роки війни бойові дії пройшли тисячі правоохоронців. Ми маємо зробити все можливе, аби наші військовослужбовці отримали необхідну психологічну реабілітацію», ‑ зазначила Тетяна Ковальчук.

Заступник міністра внутрішніх справ подякувала австралійській стороні за допомогу, яку вони надають у подоланні поствоєнного синдрому учасників бойових дій. Зокрема, за технічне оснащення реабілітаційного центру МВС «Пуща-Водиця.

Своєю чергою Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Меліса О’Рурк зауважила, що Україна може розраховувати на двостороннє співробітництво з Австралією у питанні реабілітації військових.

Довідка

До 2016 року Медичний реабілітаційний центр МВС «Пуща-Водиця» був Будинком відпочинку для працівників системи органів внутрішніх справ. Але, враховуючи нагальні потреби, був реорганізований в реабілітаційний центр.

Тут функціонує два відділення ‑ медико-психологічної реабілітації та відділення реабілітації хворих з ураженням нервової системи. Наразі стаціонарне лікування може отримувати близько 2,5 тисяч осіб на рік. Учасники бойових дій мають змогу проходити курс реабілітації з родиною. З дітьми окремо займається лікар-педіатр.

Департамент комунікації МВС України