A
A
A

Арсен Аваков: Ніякої альтернативної сили, яка намагатиметься регулювати законність у сфері господарчих відносин ми не потерпимо (ФОТО, ВІДЕО)

Міністр внутрішніх справ заявив, що під час збору урожаю рейдерські захоплення є досить поширеним явищем.

Саме така ситуація сталася вчора у Зміївському районі, селищі Занки, що на Харківщині, коли група невідомих, близько ста осіб зі зброєю, намагалися захопити елеватор.

Арсен Аваков відмітив, що наразі затримано 22 особи за частиною 4 статті 296 (хуліганство із застосуванням зброї) Кримінального кодексу України, а це від 3 до 7 років позбавлення волі.

«На жаль, в цьому захоплені брали участь колишні бійці-добровольці, які воювали в підрозділах ЗСУ, Нацгвардії та Нацполіції. Але мушу відмітити, ніякі досягнення в минулому, не можуть звільнити його від покарання за злочин. Ніякої альтернативної сили, яка буде регулювати законність у сфері господарчих відносин ми не потерпимо»,- сказав міністр.

Арсен Аваков зазначив, що поліція обґрунтовано підозрює, що групу зловмисників, які штурмували елеватор очолював Олег Ширяєв, колишній командир роти «Східний корпус».

Департамент комунікації МВС України