A
A
A

Представник НАВС стала переможцем марафону «Intersport Run UA 2018» (ФОТО)

В Києві, 9 вересня, на вулиці Хрещатик, відбувся масовий фестиваль «Intersport Run UA 2018», учасниками якого стали близько десяти тисяч осіб. На заході були представлені різноманітні види спорту, в яких міг перевірити свої сили кожен бажаючий. Також були присутні зірки, які долучилися до конкурсів та демонстрували свою майстерність глядачам.

Але головною програмою фестивалю були забіги на різні дистанції. Команда Національної академії внутрішніх справ була запрошена взяти участь у студентському кубку на дистанції Intersport Run UA 2018 – 5 km Students. Саме тут була найбільша конкуренція, оскільки головним призом за перемогу була поїздка в складі збірної України на «Volkswagen Prague Marathon 2019», який наступного року проходитиме у місті Прага (Чеська Республіка).

За результатами забігу представники НАВС продемонстрували високі результати та належну підготовку, а головною новиною стала перемога здобувача ступеню вищої освіти магістр навчально-наукового інституту № 1 НАВС, старшого лейтенанта поліції Марії Мазуренко, яка виборола перше місце серед дівчат та отримала путівку на чеський марафон.

Вкотре доведено, що вихованці відомчого вишу – майбутні правоохоронці – мають відмінну фізичну підготовку, яка стає запорукою успішної подальшої служби на благо України. Наш колектив вітає переможницю та зичить їй нових спортивних досягнень і перемог.

Відділення комунікації НАВС