A
A
A

У МВС подбали про оздоровлення дітей працівників (ФОТО)

Під час цьогорічної оздоровчої кампанії в дитячих оздоровчих закладах системи МВС юні відпочивальники не лише зміцнили своє здоров’я, набралися сил на новий навчальний рік, а й зарядилися позитивом і знайшли нових друзів.

У цих закладах мають право на пільгове оздоровлення та відпочинок діти працівників Національної поліції України, військовослужбовців Національної гвардії України, державних службовців та працівників МВС.

Так, під час літної оздоровчої кампанії-2018 в дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Променистий» МВС, що у м. Буча на Київщині, мали змогу відпочити100 дітей працівників апарату МВС та Нацполіції.

На чорноморському узбережжі у ДУ «ДЗОВ «Салют»», що в Одесі, здоров’я й енергії набралися 78 дітей.

Ранкова руханка у таборі «Водограй»

У «Дніпровці», що в екологічно чистому куточку Черкащини, заряд сил і позитиву отримали 104, а у «Водограї» на мальовничій Буковині – 83 юні відпочивальники.

Смачну кашу готують відпочивальники у «Дніпровці»

Загалом протягом цього літа оздоровлені 365 дітей колишніх працівників органів внутрішніх справ, поліцейських та військовослужбовців та дітей-сиріт. Слід зауважити, що ужито цілу низку заходів, спрямованих на належну організацію оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, зокрема тих, що мають першочергове право на оздоровлення відповідно до законодавства.

Святкування 65-річчя «Салюту» – одне з найяскравіших вражень останньої зміни

Під час усіх змін у закладах застосовувалися як перевірені часом, так і нові практики організації оздоровлення та відпочинку дітей. Цікаве дозвілля забезпечували ентузіасти-вожаті. Тим часом медичні працівники пильнували за здоров’ям дітей протягом їхнього перебування у закладах. Крім того, був забезпечений медичний супровід дітей до таборів та у зворотному напрямку.

Своєю чергою регіональні підрозділи Нацполіції дбали про безпеку відпочивальників у дитячих відомчих оздоровчих закладах. Поліцейські доклали зусиль, щоб запобігти правопорушенням, нещасним випадкам та іншим надзвичайним ситуаціям. Крім того, правоохоронці подбали про безпечне перевезення дітей: до місць оздоровлення та відпочинку й у зворотному напрямку, а також під час екскурсій відпочивальників супроводжували автомобілі патрульної поліції.

Департамент комунікації МВС України