A
A
A

370 курсантів поповнили лави Національної академії Державної прикордонної служби України (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 8 вересня, в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулася урочиста церемонія складання військової присяги на вірність українському народові. Під час урочистих заходів військовослужбовцям вручили священні атрибути прикордонників усіх поколінь ‑ зелені берети.

Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал привітав курсантів-першокурсників та зазначив, що військова присяга – це особливий, надзвичайно відповідальний та хвилюючий момент у житті кожного військовослужбовця, а клятва у вірності своїй Батьківщині була і залишиться непорушним словом.

«У цьому навчальному закладі створені сучасна матеріальна база для отримання високоякісної освіти, комфортні умови для проживання, розвитку і перевтілення у справжніх офіцерів і надійних захисників України», ‑ додав керівник прикордонного відомства.

Петро Цигикал також відмітив, що курсанти академії беруть активну участь у спеціальних прикордонних операціях, де свою майстерність відточують на практиці у протидії контрабанді, нелегальній міграції та іншим правопорушенням на державному кордоні.

Загалом 370 курсантів набору 2018 року, з яких 36 дівчат, відсьогодні стали повноправними членами курсантської сім’ї вищого навчального закладу Державної прикордонної служби України. Серед курсантів першого курсу є представники з 24 областей України, 7 учасників антитерористичної операції, 24 курсанти, батьки, яких є учасниками антитерористичної операції, а також 24 представники продовжують почесну справу військових династій – захисників кордонів України.

У ході урочистостей голова Держприкордонслужби вручив кращим військовослужбовцям відомства державні й відомчі нагороди.

За матеріалами прес-служби ДПСУ