A
A
A

На період святкування Рош ха-Шана черкаські рятувальники розгорнули в Умані спеціальний зведений загін (ФОТО)

З метою реалізації плану забезпечення безпеки брацлавських хасидів, в місті Умань розгорнуто спеціальний зведений загін Управління ДСНС України у Черкаській області. Водночас, на період святкування Іудейського Нового року, черкаський гарнізон перейшов на посилений варіант несення служби.

У вівторок, 4 вересня, рятувальники Уманського районного відділу здійснили розгортання спеціального наметового табору, на території якого сконцентровано техніку та особовий склад зведеного аварійно-рятувального загону. До його складу увійшли сили пожежно-рятувальних підрозділів Христинівського, Тальнівського, Маньківського, Звенигородського, Жашківського, Катеринопільського, Лисянського та Монастирищенського районів, фахівці відділення водолазних робіт, групи піротехнічних робіт, відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту, а також представники медичної служби. Загалом — 108 рятувальників та 24 одиниці спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

Планом реагування також передбачено, що у місцях проведення святкових заходів на території меморіального комплексу, а також у місцях масового скупчення прочан організовано чергування п'яти стаціонарних постів.

Крім того, на автошляхах «Стрій – Тернопіль – Кропивницький – Знам'янка» та «Київ – Одеса», безпеку прочан будуть забезпечувати залучені фахівці та техніка з пожежно-рятувальних підрозділів Житомирської та Чернігівської областей. Також на час святкувань в готовності до застосування знаходиться Єврокоптер ДСНС України.

Прес-служба ДСНС