A
A
A

Арсен Аваков: Україна вдячна Туреччині за послідовну та чітку позицію щодо Криму (ФОТО)

Про це міністр внутрішніх справ повідомив під час зустрічі з міністром юстиції Турецької Республіки Абдулхамідом Гюлєм.

«Ми вдячні за ту підтримку, яку ви надаєте в нашій ситуації, за підтримку кримських татар, за вашу послідовну позицію щодо окупації Криму. Ми повністю поділяємо зусилля уряду Туреччини у боротьбі з тероризмом», ‑ зазначив Арсен Аваков, додавши, що нещодавно Україна видала Туреччині двох громадян, які були членами терористичної організації.

«Ми підписали угоду між поліцією України і Туреччини. Ми будемо оперативно обмінюватися інформацією щодо боротьби з кримінальними елементами. І домовилися зайняти єдину позицію в Інтерполі», - зауважив очільник МВС.

Своєю чергою, міністр юстиції Туреччини Абдулхамід Гюль підкреслив, що Туреччина слідкує за ситуацією в Україні та підтримує її територіальну цілісність.

«Боротьба України за Крим є важливою для Туреччини. Можете розраховувати на нас, як на рівні ООН, так і на двосторонньому рівні. Продовжуватимемо співпрацювати з вами, надавати підтримку в контексті утримання кримського питання на міжнародній арені», ‑підкреслив Абдулхамідом Гюль.

Він зазначив, що Туреччина відслідковуємо ті зміни, які відбуваються в законодавстві України в контексті європейської інтеграції, в боротьбі з корупцією, перехід на безвізовий режим перетину кордону та іншими змінами.

Нагадаємо, Україна та Туреччина співпрацюватимуть у боротьбі із тероризмом, транснаціональною злочинністю та кіберзагрозами.

Департамент комунікації МВС України