A
A
A

Поліція Криму відкрила кримінальні провадження за фактами незаконного затримання громадян України та захоплення судна прикордонниками ФСБ РФ

Станом на вчорашній вечір моряки перебували на прикордонній заставі м. Севастополь. Слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим встановлюють всі обставини цього інциденту.

До Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надійшло повідомлення від керівництва Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України про затримання представниками «Пограничного управления ФСБ по Республике Крым» українського риболовецького судна «ЯОД 2105» та членів його команди. Подія сталася 28 серпня цього року в акваторії Чорного моря.

За даними фактами розпочато два кримінальних провадження за ч.1. ст. 146-1 (Насильницьке зникнення) та ч.2. ст. 278 ( Угон або захоплення залізничного рухомого складу, повітряного, морського чи річкового судна) Кримінального кодексу України. За вчинення цих кримінальних правопорушень передбачено покарання у вигляді  позбавлення волі на строк до восьми років.

Станом на вечір 3-го вересня четверо українських рибалок утримуються на прикордонній заставі м. Севастополь.

Наразі триває досудове розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим. Слідчі встановлюють всі обставини, що мають значення для відкритих поліцією кримінальних проваджень.

Нагадаємо, співробітники поліції в АР Крим та м. Севастополі разом із представниками Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України та прокуратури АР Крим виявили й вилучили арсенал вогнепальної зброї.

Відділ комунікації поліції в АР Крим та м. Севастополі