A
A
A

Поліція затримала на хабарі заступника голови Державної служби геології та надр України (ФОТО)

Викрили у системному хабарництві першого заступника голови Державної служби геології та надр України - 3 тисячі доларів США.

Відділом протидії хабарництва Департаменту захисту економіки Нацполіції було задокументовано протиправну діяльність посадової особи Держгеонадр України. Так, перший заступник голови даного ваідомтсва організуваав злочинну "схему" збагачення. Зокрема, за вирішення питання, що входять до кола його компетенції, вимагав та одержував від представників бізнесу неправомірну вигоду.

У межах слідчо-оперативних заходів правоохоронці задокументували факт вимагання 3-х тисяч долаоів США неправомірної вигоди. Саме стільки на думку високопосадовця поивнен заплатити підприємець за укладання договру на придбання права користування узагалненою геологічною інформацією та погодження ваідповідної заявки на реєстрацію встановленої форми.

Сьогодні, 3 вересня, оперативники ДЗЕ Нацполіції та слідчі прокуратури Київської області затримали фігурната у власному автомобілі. У першого заступника голови Державної служби геології та надр України було вилучено три тисячі доларів, які він встиг покласти до свого гаманця.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 368 КК України, проводяться санкціоновані обшуки за місцем роботи та проживання посадовця.

Прес-служба Департаменту захисту економіки НПУ