A
A
A

ХНУВС продемонстрував, якою технікою будуть захищати спокій громадян (ФОТО, ВІДЕО)

В День знань в Харківському національному університеті внутрішніх справ провели  День відкритих дверей для батьків курсантів та студентів, їх друзів та майбутніх абітурієнтів, що бажають стати правоохоронцями або отримати цивільні спеціальності у відомчому виші.

На плацу зібралося близько п’яти тисяч осіб. Варто зазначити, що цього року лави університету поповнили понад 3 тисячі курсантів та студентів.

Всі присутні мали можливість познайомитися з університетом, оглянути його матеріальну базу, відвідати навчальні полігони, спеціалізовані аудиторії та спортивні майданчики, а також   ознайомитися з роботою Кінологічного центру та вибухотехнічного управління ГУНП в Харківській області, Управління поліції охорони в Харківській області, Управління патрульної поліції в м. Харкові, Управління Корпусу оперативно-раптової дії ГУНП в Харківській області, батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області.

Приємною несподіванкою для всіх стала виставка зброї. Бажаючі ознайомились із  Спеціальною технікою  та обладнанням, які є на озброєнні у підрозділах ГУНП в Харківській області, Харківського НДЕКЦ МВС України, Харківського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Військового інституту танкових військ НТУ ХПІ, Східного територіального управління Національної гвардії України та ДП «Харківське конструкторське бюро по машинобудуванню ім. А.А. Морозова».

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко зазначив, що вся зброя і техніка, яка представлена, використовується не лише в роботі поліції, але і для підготовки курсантів та студентів університету.

«Університет внутрішніх справ займається тим, щоб підготувати чесних, порядних, професійних людей. Це головне в реформі – змінити і підготувати персонал.

Ми вдячні міністру та керівництву Національної поліції за те фінансування, яке маємо. Представлена сьогодні техніка, використовується для підготовки наших курсантів та студентів. Вони будуть кращі, ніж були вчора і ми цим пишаємось», - зазначив Валерій Сокуренко.  

 ВЗГ ХНУВС