A
A
A

У Києві посадовці відремонтували футбольні поля зі збитком у дев'ять мільйонів гривень

Директорам дитячо-юнацької спортивної школи та комерційної структури повідомлено про підозри.

Оперативниками управління захисту економіки у місті Києві Нацполіції був викритий факт розкрадання коштів місцевого бюджету під час ремонту футбольних полів у Дарницькому районі.

Було встановлено, що упродовж грудня 2017 року директором однієї з дитячих спортивних шкіл були підписані акти приймання виконаних робіт з проведення капітального ремонту 4-х футбольних полів. Згідно з офіційними документами відповідні роботи були виконані у повному обсязі. Однак, на момент підписання актів,роботи фактично не були завершені. Не зважаючи на це, з підприємством–підрядником були проведені всі розрахунки.

За результатами експертиз сума збитків сягає 9 мільйонів гривень.

У ході слідства оперативники столичного УЗЕ та слідчі Дарницького відділу поліції за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №2 зібрали обгрунтовні докази причетності керівників ДЮСШ та комерційної структури до розтрати та привласнення бюджетних коштів й службового підроблення.

Наразі обом фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України

З метою відшкодування завданих збитків на майно підозрюваних накладено арешт.

Департамент захисту економіки

Національної поліції України