A
A
A

Курсанти НАВС привітали Україну з Днем Незалежності (ФОТО)

24 серпня українська держава відзначає 27 річницю незалежності України та 100-річчя відродження української державності. Основні події розгорнулись у самому серці столиці.

В урочистостях взяли участь 4500 військовослужбовців та 250 одиниць військової техніки, серед них – і новітні зразки озброєння. У небі над Хрещатиком глядачі мали нагоду спостерігати бойову авіацію, яка не брала участь в парадах від 2009 року. 

ППісля підняття Прапора України та слів привітання від Верховного Головнокомандувача Збройних сил України Хрещатиком пройшов Парад Незалежності.

Почесну місію - представити Міністерство внутрішніх справ, в черговий раз довірено батальйону Національної академії внутрішніх справ.

Вперше наш навчальний заклад брав участь у параді в 1994 році. Він був присвячений 50-ій річниці визволення України від фашистських загарбників. Учасники святкового заходу з честю справилися з виконанням завдання – наш парадний батальйон був одним з кращих серед підрозділів, що крокували столицею. Відтоді це стало однією із славетних традицій академії.

Сьогодні урочистим маршем по Хрещатику пройшли 143 курсанти та 7 офіцерів Академії.

Сотні наших курсантів та офіцерів брали участь у параді військ. Нині ці люди гідно несуть службу майже у всіх райвідділах органів внутрішніх справ, очолюють служби та управління. І той досвід, виучку, що вони отримали при підготовці до параду, передають молодому поколінню правоохоронців.

Неодноразово парадний розрахунок Національної академії був визнаний Президентом нашої держави, міністрами оборони і внутрішніх справ України найкращим під час святкувань Дня Незалежності.

Цей рік не став виключенням. Курсанти та офіцери НАВС гідно показали свою виправку. А це є результатом особливої системи тренувань, посиленого раціону і… бажання бути найкращими. Тож для подальшого сумлінного несення служби участь у такому заході буде їм неоціненним здобутком та досвідом.

Після проходження у середмісті столиці наш батальйон вирушив до Софіївської Площі, де учасники парадного розрахунку отримали грамоти та нагороди від керівництва ГУНП у м.Києві та ГУНП у Київській області,  а також від проректорів академії.

Потому дійство продовжилось на Михайлівській площі. Курсанти та офіцери під акомпанемент оркестру ще раз здійснили урочисте проходження, а також вищий пілотаж показав Ансамбль барабанщиць НАВС, не заливши байдужими численних глядачів, що зібрались щоб насолодитись цим видовищем.

По прибуттю до академії, учасників параду зібрав ректор Володимир Чернєй. Він подякував усім за зразкове проходження та високий рівень підготовки до такого знакового свята.

Весь особовий склад було заохочено подяками, пам’ятними знаками та короткостроковими відпустками. Також всім курсантам, окрім першокурсників, присвоєно звання капрала.

Відділення комунікації НАВС