A
A
A

У Дніпрі презентували новий ситуаційний центр Нацполіції (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 23 серпня, відбулася презентація ситуаційного центру Національної поліції, що обслуговуватиме всю Дніпропетровську область.

З роботою центру ознайомилися Президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Нацполіції Сергій Князєв.

«Запровадження нової системи оперативного реагування забезпечить ефективність роботи патрульних та слідчо-оперативних груп. Сучасні ситуаційні центри вже працюють у Маріуполі, Києві, Одесі та Харкові. Тепер такий є і у Дніпрі. Він обслуговуватиме всю територію Дніпропетровської області», - зазначив Арсен Аваков.

За його словами, ситуаційний центр включає в себе ситуаційний відділ, відділ служби «102» та відділ управління нарядами.

«Відеоспостереження за публічною безпекою на території міста Дніпро буде здійснюватися за допомогою 350 відеокамер. Відеокамери та серверне програмне забезпечення можуть самостійно визначати державні номерні знаки автомобілів та зберігати вказану інформацію», - повідомив голова Національної поліції Сергій Князєв.

Він додав, що всі працівники ситуаційного центру пройшли спеціальну підготовку.

Довідково

Ситуаційний центр Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області розташований у Шевченківському районі м. Дніпро, вул. Пилипа Орлика, б.

У ньому передбачено 47 робочих місць. Всі місця обладнані телефонним зв’язком, радіозв’язком, ІР-телефонним зв’язком з усіма територіальними підрозділами області, трьома відеостінами (одна з них для відеоспостереження) та серверною зі стійкою обладнання ЦУНАМІ, серверами CallWay, ІР-телефонії та обладнанням для здійснення дзвінків через операторів мобільного зв’язку.

Департамент комунікації МВС України