A
A
A

За добу поліцейські виявили більше 80 перевізників-порушників

Про це сьогодні, 23 липня, повідомив заступник голови Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич. У державі тривають превентивні заходи під умовною назвою «Перевізник».

Олександр Фацевич розповів, що на території держави розпочали роботу спільні мобільні групи з виявлення та документування порушень в сфері пасажирських перевезень. До їхнього складу увійшли працівники відділів безпеки дорожнього руху патрульної поліції та територіальних підрозділів Укртрансбезпеки. 

«Упродовж доби забезпечено роботу тридцяти трьох таких спільних мобільних груп. Вже перевірено більше 200 автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів. У результаті складено 87 адміністративних матеріалів», – розповів заступник голови Нацполіції.

Серед порушень у перевізників – керування без необхідних документів, керування автобусами, які мають технічні несправності та не пройшли обов’язковий технічний контроль, порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху.

Департамент комунікації 
Національної поліції України