A
A
A

Сергій Яровий доручив Нацполіції посилити безпеку на автошляхах у курортний сезон

У Міністерстві внутрішніх справ України збирають термінову селекторну нараду, на якій обговорять стан безпеки дорожнього руху і заходи його підвищення після двох трагічних ДТП із загиблими пасажирами в Миколаївській і Житомирській областях. Про це сьогодні, 20 липня, сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

За його словами, особливу увагу на селекторній нараді буде приділено безпеці пасажирських перевезень.

«Активний курортний сезон – це період підвищеної небезпеки на завантажених транспортом українських дорогах. Ми не можемо допускати таких численних людських жертв, які стали наслідком жахливих ДТП сьогодні зранку на Миколаївщині та Житомирщині. Про хід розслідування цих автокатастроф, які вже перебувають на контролі керівництва НПУ, звітуватимуть начальники Головних управлінь Нацполіції Житомирської та Миколаївської областей. Так само вимагаю від керівництва патрульної поліції термінових, дієвих та ефективних кроків із підвищення безпеки на автошляхах у розпал сезону відпусток. Наголошую на особистій відповідальності керівників», - заявив Сергій Яровий.

Як відомо, сьогодні, 20 липня, внаслідок зіткнення рейсового мікроавтобусу із вантажівкою близько 5:00 години на 289 км автошляху Київ–Одеса загинуло п`ятеро осіб, 12 травмовано. А після ДТП за участю аналогічних транспортних засобів, яка сталася о 10:40 на 127 км траси Київ-Чоп у Житомирській області, загинуло 10 людей, ще 10 були травмовані. Обидві трагічні пригоди розслідують територіальні органи Національної поліції України.

Депаратмент комунікації МВС України