A
A
A

Арсен Аваков: «Переатестація «відсіває» до 30% керівного складу поліції»

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів у інтерв’ю ІА «Укрінформ». За його словами, статистика переатестації по Україні наступна – з керівництва поліції переатестацію не проходять 25-30% співробітників, з рядового – 12-15%. 
«Після цього люди атестуються на посаді поліцейського і їм дозволяють надіти нову форму. Саме за нею, за нашим задумом, люди мали вирізняти поліцейського, який пройшов атестацію», - зазначив очільник міністерства.
Він додав, що важливо розуміти, якщо ми хочемо мати нову поліцію, то на це треба виділяти кошти, інакше реформа приречена.
«Ми відчутно підняли зарплату поліцейським, але у нас є ситуації, коли лейтенанти вже отримують належну зарплату, а на вищий командний склад не вистачає коштів. Кого ми обманюємо? Що, полковник  житиме на 4 тис. гривень, розуміючи складність ситуації, в той час, коли його підлеглий отримує 6 тисяч, і героїчно терпітиме? Скільки? Тиждень, три, а потім буде красти - людина слабка!», - додав Арсен Аваков.
Міністр повідомив, що у цьому році МВС звертатиметься до уряду із проханням про виділення додаткового фінансування у розмірі 2 млрд. гривень, щоб забезпечити адекватні заробітні плати і обмундирування всьому особовому складу поліції, який пройшов переатестацію.

 

Департамент комунікації МВС України