A
A
A

Сергій Яровий: Під час «Маршу рівності» у столиці працюватимуть поліція діалогу та посилені патрулі (ФОТО, ВІДЕО)

У зв’язку із проведенням масового заходу правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі. На будь-які спроби провокацій буде жорстка відповідь. Про це сьогодні, 15 червня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. 

«17 червня у Києві заплановано проведення «Маршу рівності». За інформацією організаторів, у заході візьмуть участь до п`яти тисяч громадян. Задля належного забезпечення правопорядку цього дня будуть значно посилені заходи безпеки. Залучатиметься майже п’ять тисяч працівників правоохоронних органів, серед них поліцейські, зокрема поліція діалогу, вибухотехніки, кінологи, патрульні та військовослужбовці Національної гвардії», - зазначив Сергій Яровий.

Перший заступник міністра внутрішніх справ також сказав, що попередньо відбулися зустрічі з організаторами заходу. 

«Наразі ми відпрацьовуємо механізми взаємодії та координації безпекових заходів під час «Маршу рівності»», - додав він. 

Заступник голови Національної поліції - начальник Головного управління поліції міста Київ Андрій Крищенко повідомив, що значна частина залучених правоохоронців буде забезпечувати для учасників Маршу рівності можливість спокійно роз'їхатися - на метро та інших видах транспорту. Буде посилено патрулювання і в інших районах міста, де можуть з'явитися учасники маршу.

«Після закінчення маршу поліція ще 2-3 години буде працювати в посиленому порядку. І йдеться не лише про район проведення маршу, а й про станції метро, найбільші торгові центри тощо», - наголосив він.

Департамент комунікації МВС України