A
A
A

Арсен Аваков обговорив план деокупації Донбасу з представниками Атлантичної ради (ФОТО)

Сьогодні, 25 травня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з представниками Атлантичної ради.

«Деокупація та реінтеграція Донбасу має відбуватися за принципом «малих кроків». Кожен крок має доводити нашим громадянам України, які живуть на Донбасі, що з Україною їм краще, ніж з окупаційним режимом: якість життя, доступ до комунальних освітніх, пенсійних послуг, соціальних гарантій, доступ до українських біометричних паспортів, які дозволяють вільно пересуватися країнами Європи, доступ до громадянських прав, реконструкція доріг, мостів, систем комунікації, освіта і тощо», – сказав міністр внутрішніх справ.

За його словами, така тактика дасть можливість протягом 5-7, можливо 10 років пройти шлях реабілітації.

Директор Євразійського центру Атлантичної ради Джон Гербст схвально оцінив стратегію поступової реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Довідково

Атлантична рада – аналітичний центр, неурядова організація США, котра переважно займається міжнародними відносинами атлантичної спільноти. Центр надає дослідження та поради урядам та компаніям. Його діяльність спрямована на заохочення порядку регіонального співробітництва та інтеграції на основі спільних цінностей та спільних інтересів у вільному, процвітаючому та мирному майбутньому.

Департамент комунікації МВС України