A
A
A

Сергій Яровий: Підрозділи МВС переведені у посилений режим несення служби (ФОТО, ВІДЕО)

Про це сьогодні, 8 травня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час селекторної наради з керівниками органів системи внутрішніх справ.

«Заплановано проведення майже 1,5 тисячі масових заходів, участь у яких візьмуть понад 355 тисяч осіб. У посилений режим несення служби переведені більше 27 тисяч правоохоронців, серед них понад 17 тисяч поліцейських, близько 3,5 тисяч військовослужбовців Нацгвардії, 7 тисяч рятувальників. На бойовому чергуванні також знаходиться дві тисячі одиниць техніки. Працюватимуть антиконфлікті групи, кінологи та вибухотехніки», - підкреслив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Він наголосив, що правоохоронці повністю врахували досвід попередніх років.

«Минулого року керівництво у Дніпрі втратило контроль над ситуацією. Особисто керівники повинні брати на себе відповідальність та швидко приймати рішення відповідно до ситуації», - додав Сергій Яровий.

Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що наймасовіші заходи очікуються у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Харкові та Львові.

«Ми перевели особовий склад на посилений варіант несення служби на ці дні. Щодо заходів, які розпочалися сьогодні вранці у більшості регіонів, то обстановка контрольована, проведені профілактично-попереджувальні заходи з радикально настроєними угрупуваннями та політичними силами», - додав голова Нацполіції.

«Я сподіваюся на професіоналізм та вміння керувати ситуацією на місцях та ефективну роботу ситуаційних центрів», - звернувся перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий до керівників підрозділів цих областей.

Він також додав, що у Харкові, Одесі та Львові посилено контроль за кордоном. Заступник  голови Нацполіції Олександр Фацевич буде координувати дії правоохоронців у Дніпрі.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького