A
A
A

Арсен Аваков відкрив новий поліцейський відділок у Станиці Луганській (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 5 травня, під час робочої поїздки на Луганщину міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відкрив новий поліцейський відділок у Станиці Луганській. Старий був зруйнований під час обстрілу в 2014 році.

«Сьогодні ми на Луганській землі, на самому краю від того місця, де ми бачимо те, що не дуже видно по всій Україні: це невідновлені будинки та вулиці. Ми відкриваємо цей маленький, але дуже важливий райвідділ поліції. І, що символічно, старий, зруйнований у 2014 році відділок, знаходився на вулиці з дивною назвою «Донбас – Москва». А новий райвідділ на вулиці Миру. Думаю, це символічно. Нікого не цікавить реформа, цікавить її результат. Нас не цікавить реформа поліції, нам важливо, щоб поліція забезпечувала якісний сервіс і безпеку.  Для мене важливо, щоб ця територія, яка настраждалася за останні роки, мала адекватну якість життя», – зазначив Арсен Аваков.

Він підкреслив, що покладає важливу роль саме на поліцейські, гвардійські сили, а також на офіцерів Держслужби із надзвичайних ситуацій, аби вони забезпечили всім мешканцям безпеку і якість життя.

«Я покладаю дуже серйозну роль на наші поліцейські сили, сили Нацгвардії, рятувальників. Саме вони повинні забезпечити порядок і якість життя. Саме для цього – новий райвідділ, нова техніка для поліції та рятувальників, нові стандарти для Нацгвардії. Я дуже прошу також і місцевих жителів долучитися до цього», – наголосив міністр.

Глава Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що поліція Луганщини виконує не лише поліцейську функцію – забезпечення охорони публічної безпеки. Зараз правоохоронці Луганщини допомагають Збройним силам і всім військовим формуванням у протидії російській агресії. Зокрема, нововідкритий Станично-Луганський відділ поліції знаходиться за 150 метрів від лінії розмежування і за кілька кілометрів від тимчасово окупованого Луганська.

«Ви тут – передовий загін поліції, який найближче до лінії зіткнення. Ми змінили підхід до несення служби і будемо оцінювати роботу за рівнем довіри населення», – підкреслив глава Національної поліції України.

Арсен Аваков передав три нові автомобілі поліції та одне авто фахівцям ДСНС. 

Департамент комунікації МВС України