A
A
A

Арсен Аваков: МВС працює над інфраструктурою правоохоронного сервісу та безпеки на Донбасі (ФОТО, ВІДЕО)

Міністр внутрішніх справ заявив, що правоохоронці працюють над відновленням інфраструктури правоохоронного сервісу та безпеки Донбасу. А в найближчі роки в життя буде втілена стратегія деокупації та реінтеграції захоплених територій.  Про це він сказав сьогодні, 5 травня, під час візиту до Станиці Луганської.

«Сьогодні ми приїхали, щоб скоординувати цілий ряд планів, аби ми найближчим часом продемонстрували зміну якості життя всіх місцевих жителів. Я розумію, як не просто тут жити. Та стратегія деокупації й повернення окупованих територій до нормального життя повинна бути втілена в найближчі роки», – сказав Арсен Аваков.

Він нагадав, що вже декілька тижнів обговорюється план з деокупації Донецької та Луганської областей, який має повернути регіон до нормального життя без війни.

«Я кілька тижнів тому оголосив про те, що наразі обговорюється план деокупації Донеччини. Так, цей план складний, він побудований на компромісі та повазі до суверенітету країни, і до прав людей, які тут живуть. І я впевнений, що настануть часи, коли Україна на буде говорити ні про гармати, ні про автомати, ні про кількість обстрілів зранку або ввечері. Ми будемо чітко бачити перспективи не на місяць, а на роки. Цей план буде узгоджений спочатку в нашому суспільстві, потім на міжнародному рівні. Наша мета – щасливі люди в багатій країні», – сказав міністр. 

Департамент комунікації МВС України