A
A
A

Віталій Невгад: За три місяці цього року слідчі направили до суду понад 34 тисячі обвинувальних актів (ФОТО)

Крім того, під час досудового розслідування забезпечене реальне відшкодування збитків на суму майже 332 мільйони гривень, що становить близько 30 % від загальної суми завданих збитків.

Про це сьогодні, 20 квітня, повідомив заступник глави Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Віталій Невгад під час наради, присвяченої підсумкам службової діяльності слідчих підрозділів. Захід відбувся за головування очільника Нацполіції Сергія Князєва.

Віталій Невгад наголосив, що зараз слідчі підрозділи працюють в умовах змін до законодавства. Однак, не зважаючи на певні труднощі, слідчі підрозділи в більшості областей справляються із поставленими завданнями.

«За три місяці цього року слідчі розслідували понад 1,2 мільйона кримінальних проваджень. З цієї кількості закінчене розслідування у майже 170 тисячах кримінальних проваджень», – зазначив Віталій Невгад.

Він додав, що до суду направлені понад 34 тисячі обвинувальних актів. За підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень у порядку ст. 208 Кримінального кодексу України слідчі затримали 3,5 тисячі осіб, з них 2,7 тисячі – за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Крім того, під час досудового розслідування забезпечене реальне відшкодування збитків на суму майже 332 мільйони гривень.

Учасники наради обговорили низку проблемних питань, які виникають у службовій діяльності слідчих у регіонах. Крім того, начальник ГСУ наголосив, що керівники слідчих підрозділів мають надати можливість молодим працівникам та керівникам середньої ланки проявити себе в роботі.

«Молоді співробітники повинні бути мотивовані та мати можливість кар’єрного росту. Це дасть їм змогу ефективніше працювати, а відтак – показувати суспільству високі результати роботи і таким чином підвищувати рівень довіри громадян до роботи поліції», – сказав Віталій Невгад.

Департамент комунікації Національної поліції України