A
A
A

Арсен Аваков: В Україні буде створено єдину міжнародну платформу по боротьбі з організованою злочинністю (ФОТО, ВІДЕО)

Міністр внутрішніх справ заявив, що в Україні запрацює єдина міжнародна платформа по боротьбі з організованою злочинністю

Про це він сказав сьогодні, 17 квітня, після зустрічі з високопосадовцями Державного департаменту США.

«З заступником Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Уессом Мітчеллом дуже детально обговорили план повернення Донбасу та Криму за стратегією step by step, та створення в Україні єдиної міжнародної платформи з боротьби із оргзлочинністю, зокрема російським криміналом», - заявив Арсен Аваков.

Своєю чергою, заступник Голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін додав, що вже почалися переговори з американськими партнерами про створення на території України Офісу США по протидії наркозлочинам, а також українські офіцери матимуть змогу навчатися в американських навчальних закладах.

«Ми побачили підтримку всіх наших ініціатив. І почали переговори про створення на території України Офісу США по протидії наркозлочинам. Вже зараз в нас є домовленість, що на постійній основі в Україні буде працювати американський офіцер з Управління по боротьбі з наркотиками (DEA). Це дозволить нам ефективно обмінюватися інформацією. А також, вже зараз ми маємо більше мільйона доларів на навчання українських офіцерів поліції в  академії DEA», - сказав В’ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, в лютому 2018 року в складі Нацполіції запрацював підрозділ по боротьбі з організованою злочинністю. Департамент займається протидією суспільно небезпечним організованим групам та злочинним організаціям, зокрема, кримінальним авторитетам, які мають вплив на суспільно важливі сфери життя.

 

Департамент комунікації МВС України